Життя в сучасному світі, особливо в містах пов'язане з впливом на людину безлічі несприятливих факторів, таких як шум, загазованість, температурні перепади. Але часом ми навіть не замислюємося, що вплив деяких з них можна значно зменшити і навіть звести до мінімуму. Необхідно просто поміняти вікна в квартирі на пластикові, які відрізняються підвищеною герметичністю і ефективно захищають від впливу шуму і газів від транспорту і промислових підприємств. Причому зробити це неважко і недорого. Заміна вікон в квартирі давно вже не є проблемою ні в великих, ні в малих населених пунктах. Навіть маючи досить обмежений бюджет, можна підібрати варіант, який вас влаштує.

Коли робити заміну вікон в квартирі

Заміну вікон в квартирі найбільш часто приурочують до проведення ремонтних робіт. Необхідно врахувати, що це один з головних початкових етапів будь-якого ремонту. Замінивши вікна, можна приступати до обробки стін, стель і т.д. Все це оптимально проводити, коли на вулиці тепло і сухо - є можливість відкривати вікна для провітрювання. Монтаж вікон в квартирі зазвичай планують на період з березня по листопад, тобто до настання холодів.

Однак заміну вікон значно доцільніше проводити саме взимку, і ось чому:

  • В період дії на будівлю низьких температур легше виявити недоліки конструкції вікон і ступінь герметичності їх установки: сліди промерзання, приховані щілини.
  • Через відсутність великого потоку замовлень співробітники фірми, що займається монтажем віконних блоків, зможуть приділити вам більше уваги і, відповідно, виконають його більш якісно.
  • У зимовий період більше шансів отримати від компанії-виробника сезонний або святковий бонус і, можливо, акційні знижки, таким чином виконати заміну вікон в квартирі значно дешевше і вигідніше.
  • Слід зазначити, що монтаж пластикових вікон взимку, коли температура нижче - 25 ° С, являє певні складності. Крім того, вплив низьких температур вимагає використання спеціальної монтажної піни.

Як вибрати вікно для заміни в квартирі

Що ж треба мати на увазі при виборі вікон ПВХ? Які деталі є визначальними в конструкції?

Тип стулки

Для того щоб вікно не провисало під власною вагою, слід врахувати, що максимальна ширина стулки при відкритті не повинна перевищувати 80 або, принаймні, 70-75 см. Чим ширше стулка, тим більше збільшується навантаження на профіль вікна. У той же час розміри по периметру глухих і розташування стулок повинні забезпечити доступ до будь-якої точки зовнішньої поверхні скла без ризику випасти з вікна. При відсутності балкона одну стулку розташовують між двох глухих, а дві що відкриваються - по краях отвору.

 

Надійну фурнітуру характеризує якісний матеріал, з якого зроблені ручки і ролики. Вони не будуть неефективно провертатися і застрявати навіть через багато років експлуатації. Щоб надалі не було нарікань від покупців, фірми прагнуть використовувати фурнітуру перевірених виробників. Варто зазначити, що для стандартних профілів (Veka, KBE, Rehau) можливе використання фурнитур різних видів, так як точних критеріїв застосування того чи іншого її виду не існує.

Вибрати якісні вікна та двері у Чернівцях можна в салоні-магазині Еталон, звертайтеся - проспект Незалежності, 91, Магазин - салон "ЕТАЛОН" -  +380(99)730-98-37+380(97)101-10-07!