Антимоскітна сітка (чи як прижилось серед людей — москітна сітка) виготовляється з алюмінієвої рами і сітки сірого кольору розмір комірок якого 1х1 мм. Вона дає ефект «невидимого захисту»: не створює бар’єру для доступу і циркуляції свіжого повітря та забезпечує нормальну видимість і всі переваги відкритого вікна


Встановіть на вікна та двері в квартирі чи будинку москітні сітки. Вони не шкодять здоров'ю, не допускають в помешкання жодних комах, пуху, не дозволять домашнім улюбленцям вислизнути крізь відчинене вікно, стримують пил, протяг і прослужать Вам досить довгий термін (декілька років при правильній експлуатації). У Вас не буде дискомфорту ніби-то в кімнаті темно навіть, якщо живете на 1 поверсі.

Як не дивно, але придбання москітної сітки — це економія Ваших грошей. Вмикаючи лише одну пластинку в кімнаті, кожен день з травня по вересень Ви витрачаєте стільки грошей, що можна придбати москітну сітку на одне повноцінне вікно у Вашому помешканні. Тобто одна москітна сітка окуповується менше ніж за 5-6 місяців! А всі наступні роки користування нею абсолютно безкоштовні!
Москітна сітка може нерухомо кріпитися із зовнішнього боку вікна (при цьому саме вікно легко відчинити чи помити, а рамка залишається на вікні з весни до осені чи навіть цілий рік).
Ціна москітної сітки та термін її служби залежить від багатьох чинників. Так, звичайна рамна сітка на віконний пройом розміром 0.6 на 1.25 метра коштує всього близько 200 грн.

Москітні сітки встановлюють і в міських квартирах, на балконах, терасах, і в заміських будинках тощо.

Також ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО БУДЬ-ЯКА МОСКІТНА СІТКА Є ТІЛЬКИ ВІЗУАЛЬНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ДІТЕЙ ЧИ ТВАРИН! НЕ ПОТРІБНО СПИРАТИСЬ НА НЕЇ. ВОНА НЕ СПРОМОЖНА ВИТРИМАТИ ВАГУ ЛЮДИНИ І МОЖЕ ПРОРВАТИСЯ АБО ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ПРОФІЛЮ, НАПРАВЛЯЮЧИХ!!!