Алюмінієві системи

Основною перевагою алюмінієвих систем є довговічність. Ваші вхідні двері через довгі роки будуть виглядати як нові. Корозія, негативний вплив погоди, помірні механічні дії, що виникають в процесі експлуатації не зачеплять Вас, адже Ваші двері надійно захищені від усіх цих факторів. Двері з алюмінієвого профілю - це надійний захист вашої квартири чи офісу. Такі двері не будуть пропускати шум та утримуватимуть певну температуру повітря. Також алюмінієві двері дуже міцні та довговічні.

Двері з алюмінію – справжня знахідка для комфортних і незвичайних рішень. Естетичний вигляд, з’єднувальні можливості з іншими матеріалами, міцність і тривалий термін служби – це все робить алюмінієві двері фаворитами серед своїх побратимів.

Алюмінієві системи, фото-1

Вуличні шуми та холод на території балкону уже буде не страшним. За допомогою «теплого» скління можна розширити територію кімнати чи квартири. Холодне скління використосовується тоді, коли Ваша головна ціль - захистити помешкання від атмосферних опадів, приглушити шумні звуки вулиці (звукова ізоляція 20-27db). Кількість стулок у конструкції може варіюватися у залежності від ширини і висоти необхідного засклення. Їх висота і ширина визначається із врахуванням вітряних навантажень, що впливають на конструкцію.

Алюмінієві вікна - це також красиві та стильні конструкції. Вони мають акуратний профіль, витончені форми, а також можливість обрати забарвлення із широкого спектру кольорів та відтінків – фарба згідно шкали RAL, або ж ламінація – відтворення текстури і тону порід деревини. Це дозволяє створити неперевершені конструкції, що стануть окрасою Вашого приміщення.

Наше відео
Ще відео