Основною перевагою алюмінієвих систем є довговічність. Ваші вхідні двері через довгі роки будуть виглядати як нові. Корозія, негативний вплив погоди, помірні механічні дії, що виникають в процесі експлуатації не зачеплять Вас, адже Ваші двері надійно захищені від усіх цих факторів. Двері з алюмінієвого профілю - це надійний захист вашої квартири чи офісу. Такі двері не будуть пропускати шум та утримуватимуть певну температуру повітря. Також алюмінієві двері дуже міцні та довговічні.

Двері з алюмінію – справжня знахідка для комфортних і незвичайних рішень. Естетичний вигляд, з’єднувальні можливості з іншими матеріалами, міцність і тривалий термін служби – це все робить алюмінієві двері фаворитами серед своїх побратимів.

Вуличні шуми та холод на території балкону уже буде не страшним. За допомогою «теплого» скління можна розширити територію кімнати чи квартири. Холодне скління використосовується тоді, коли Ваша головна ціль - захистити помешкання від атмосферних опадів, приглушити шумні звуки вулиці (звукова ізоляція 20-27db). Кількість стулок у конструкції може варіюватися у залежності від ширини і висоти необхідного засклення. Їх висота і ширина визначається із врахуванням вітряних навантажень, що впливають на конструкцію.

Алюмінієві вікна - це також красиві та стильні конструкції. Вони мають акуратний профіль, витончені форми, а також можливість обрати забарвлення із широкого спектру кольорів та відтінків – фарба згідно шкали RAL, або ж ламінація – відтворення текстури і тону порід деревини. Це дозволяє створити неперевершені конструкції, що стануть окрасою Вашого приміщення.